Filtrs
 • Praktiskais meistartreniņš „Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenēšana”

  2013.gada 16.aprīlī Rīgā praktisku meistartreniņu „Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenēšana” vadīs Dmitrijs Bražņikovs – šobrīd Latvijas handbola izlases treneris, vienīgais handbola treneris Latvijā un Baltijā, kurš ieguvis Eiropas handbola federācijas MASTER kategorijas trenera licenci. Pieredzējis handbola spēlētājs – aizvadījis 28 sezonas 6 valstu vieslīgās, Austrijas kausa ieguvējs Švacas kluba sastāvā, vairākkārtējs Latvijas čempions. Pašlaik strādā par handbola treneri Insbrukā, Austrijā.

  Meistartreniņā paredzēta teorētiskā nodarbība par sportista tehnisko prasmju attīstīšanu treniņu procesā, taču praktiskajās nodarbībās notiks vingrojumu demonstrācija par šādām tēmām – stiepšanās un atslābināšanās cikls; muskuļu stabilitātes trenēšana; ātruma, veiklības un izturības trenēšana; fiziskās sagatavotības trenēšana.

  Meistartreniņā ar praktiskiem piemēriem tiks demonstrēti ikvienam sporta trenerim ikdienas treniņu procesā izmantojami vingrojumi.

  Semināra programma | Reģsitrēšanās

 • Virves vilkšanas seminārs

  Latvijas virves vilkšanas federācija Eiropas Komisijas Sporta nodaļas finansētā projekta ietvaros  ”Let’s pull together” organizē semināru jaunu brīvprātīgo apmācībai, lai iegūtu zināšanas virves vilkšanā un nākotnē kļūtu  par sacensību tiesnešiem, sekretāriem, organizatoriem. Semināru vadīs speciālisti no Latvijas, kā arī ir iesaistīti  projekta dalībnieki no Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Ungārijas.

  Seminārs notiks: 2013.gada 17. – 19.maijā

  Norises vieta: Ventspils Olimpiskais centrs, Ventspils, Sporta iela 7.

  PIETEIKUMA ANKETA

 • Sveiciens svētkos!

 • SEMINĀRS „SPORTA TRENIŅŠ – PSIHOLOĢISKĀ UN FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA” JELGAVĀ


  2013.gada 18.aprīlī biedrība „Latvijas Treneru tālākizglītības centrs” organizē semināru „Sporta treniņš – psiholoģiskā un fiziskā sagatavotība”.  Seminārs notiks Jelgavas 1.ģimnāzijā (Meiju ceļš 9, Jelgava). Seminārā aicināti piedalīties sporta veidu treneri, sporta skolotāji, ārsti, fizioterapeiti.

  Semināra programma  |  Reģistrācija

   

   

   

   

   

   

   

 • SPORTA PSIHOLOGA MEISTARKLASE „SPORTA PSIHOLOĢISKĀ SAGATAVOTĪBA CEĻĀ UZ PANĀKUMIEM KOMANDU SPORTA VEIDOS”

  LTTC seminars 31 1 web2015.gada 31.martā Rīgā ar praktisku meistarklasi ieradīsies zviedru sporta psihologs John Jansson – ieguvis doktora grādu psiholoģijā, strādājis par sporta psihologu Zviedrijas hokeja izlasē un florbola izlasē, palīdzot tām kļūt par vadošajām komandām pasaulē savā sporta veidā.

  PIETEIKŠANĀS | INFORMĀCIJA

  Meistarklases laikā tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem: 

      Kas jādara, lai saliedētu komandu?

      Kā individuālos mērķus padarīt par komandas mērķiem? 

      Kādu trenera stilu izvēlēties konkrētajā mirklī? 

      Kā pārvarēt psiho-emocionālos lūzumus spēles gaitā?

  Meistarklases laikā tiks izspēlētas praktiskas situācijas ar dažādām krīzes situācijām, un veidiem kā uz tām reaģēt  un kā šos risinājumus īstenot savā komandā.

  Meistarklase notiks angļu valodā ar tulku latviešu valodā.

  Meistarklase notiks 31.03.2015., LSPA (Brīvības 333, Rīga, LV 1006).

  Pieteikšanās līdz 30.03.2015.

  Dalības maksa: 35 euro

 • Konference „Sports un veselība bērniem un jauniešiem” sākums 27. martā pulksten 13.00

  sem 23.0327. martā Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” (Ķīpsalas ielā 8, Rīgā) notiks Latvijas Sporta federāciju padomes, Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Treneru tālākizglītības centra rīkota konference – seminārs sporta skolotājiem, bērnu un jauniešu treneriem „Sports un veselība bērniem un jauniešiem”.  

  PIETEIKTIES | PROGRAMMA

  Konferencē „Sports un veselība bērniem un jauniešiem” profesionālā un saprotamā veidā mediķi skaidros sporta un fizisko aktivitāšu paradigmas bērnu un jauniešu sportā. Konferencē, kuru vadīs Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis, tiks pievērsta uzmanība  piemērotam fizisko aktivitāšu režīmam, stājas un gaitas stereotipu novērtēšanai, potītes un ceļa traumām, kā arī traumu pofilaksei jauniem sportistiem. Vienlaikus jautājumu lokā būs dopings, vai tā ir problēma arī jauno sportistu vidū?  Konferences lektoru vidū profesori Andrejs Ērglis un Alvils Krams, ginekoloģe Dace Matule, sporta ārstes Liene Kozlovska, Sandra Rozenštoka un Melita Sauka, rehabilitācijas ārsts Uģis Beķeris, dietologs Andis Brēmanis, podologs Gundars Rusovs, traumatologs Modris Ciems kopā ar fizioterapeitu Raivi Aršauski, kā arī intensīvās terapijas speciālisti Roberts Fūrmanis un Pēteris Apinis.

 • SPORTA TRENIŅŠ: PSIHOLOĢISKĀ UN FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA

  Afisa 2014Latvijas Treneru tālākizglītības centrs ielūdz Jūs uz semināru „Sporta treniņš: psiholoģiskā un fiziskā sagatavotība”. Semināra notiks 2014.gada 10.aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.

  Semināra teorētisko lekciju „Psiholoģiskās prasmes ikdienas treniņā” vadīs Agita Ābele – Dr.Paed., Mg.Psych., LSPA profesore, Starptautiskā ISU tiesnese daiļslidošanā. Lekcijā tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem – kā attīstīt un pilnveidot psiholoģiskās prasmes, kā arī kā tās efektīvi pielietot sacensībās.

  Savukārt praktisko nodarbību „Funkcionālā treniņa nozīme fizisko īpašību attīstīšanā” vadīs Ralfs Upmanis – DCH Studija grupu nodarbību un personāltreneris, TRX STC, RTC, GRTC, FORCE instruktors Baltijā. Praktiskajā nodarbībā tiks demonstrēti vingrojumi spēka, līdzsvara, koordinācijas un citu fizisko īpašību attīstīšanai.

  Semināra mērķauditorija: sporta veidu treneri, sporta skolotāji.

  Semināra dalībnieki saņems apliecību par A un B kategorijas sporta speciālista profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

  PROGRAMMA  |  PIETEIKŠANĀS ANKETA                  

 • TRENERI VAR PIETEIKTIES STARPTAUTISKIEM KURSIEM DELAVERAS UNIVERSITĀTĒ

  LOK aicina trenerus un interesentus pieteikties uz Starptautisku tālākizglītības programmu Delaveras universitātē. LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers norāda, ka šī ir iespēja mūsu treneriem iepazīt jaunākās sava sporta veida tendences pasaulē, gūt neatsveramu starptautisku pieredzi un kontaktus, kā arī motivāciju strādāt Latvijā.

  Programma dod iespēju treneriem papildināt teorētiskās zināšanas un pilnveidot profesionālās iemaņas sekojošos sporta veidos: loka šaušana, vieglatlētika, basketbols, bokss, kanoe, paukošana, džudo, airēšana, peldēšana, galda teniss, taekvondo, sieviešu volejbols, svarcelšana un cīņa.

 • Priecīgas Lieldienas!

Semināru kalendārs

Pēdējais mēnesis Augusts 2020 Nākošais mēnesis
P O T C Pk S Sv
week 31 1 2
week 32 3 4 5 6 7 8 9
week 33 10 11 12 13 14 15 16
week 34 17 18 19 20 21 22 23
week 35 24 25 26 27 28 29 30
week 36 31

SPORTA BLOGS

Statistika

Šodien:35
Šomēnes:246
Kopā:270853